English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w poniedziałek, 19.03.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical na targach Deco ’18: rozwiązania w zakresie dekorowania materiałów ze szkła
  Sun Chemical znajdzie się wśród wystawców targów Deco ’18, jakie odbywać się będą w dniach 7-9 kwietnia br. w Columbus w stanie Ohio (USA). Firma zaprezentuje na nich szerokie portfolio swoich rozwiązań, dedykowanych zadrukowywaniu i uszlachetnianiu szkła. Będą wśród nich organiczne farby sitodrukowe UV, spreje do wstępnego przygotowania podłoża oraz produkty umożliwiające uzyskanie efektów specjalnych na tego typu materiałach. więcej »

 • Sun Chemical przejmuje dział Metal Deco firmy PPG
  Warszawa, 11.03.2018 Sun Chemical poinformował o przejęciu działu rozwiązań do dekorowania metali (Metal Deco) od PPG – amerykańskiego producenta i dostawcy farb, powłok oraz materiałów specjalistycznych. Obie firmy od wielu lat łączy partnerska współpraca w zakresie produktów, dedykowanych branży opakowań wykonanych z metalu. więcej »

 • Sun Chemical na targach ICMA Expo 2018: zaawansowane rozwiązania do produkcji kart plastikowych
  Sun Chemical znajdzie się wśród wystawców targów ICMA Expo 2018, odbywających się w Orlando na Florydzie w dniach 26-29 marca br. Na stoisku nr 515 firma zaprezentuje swoje zaawansowane rozwiązania dedykowane produkcji kart plastikowych: farby offsetowe i sitodrukowe, taśmy magnetyczne oraz systemy zabezpieczające. Wśród promowanych produktów nie zabraknie wstępnie przygotowywanych hologramów typu „pre-patched” i powłok typu „pre-laid” z oferty C.T. LAY – firmy przejętej niedawno przez Sun Chemical. więcej »

 • Sun Chemical i Eastman wprowadzają na rynek nowe etykiety termokurczliwe PETG wykorzystujące kopoliester Embrace LV i klej SunLam De-seaming Adhesive
  W połowie lutego br. w ofercie firmy Sun Chemical pojawił się klej SunLam De-seaming Adhesive w wersji dedykowanej etykietom termokurczliwym (shrink sleeves), aplikowanym na plastikowe butelki i pojemniki. Jego receptura ma być szczególnie pomocna firmom zajmującym się recyklingiem przy odzyskiwaniu politereftalanu etylenu z materiałów pokrytych klejem. Jest on efektem ścisłej współpracy firm Sun Chemical i Eastman, które poddały SunLam badaniom w kontekście zastosowania go do produkcji etykiet wykorzystujących kopoliester Embrace LV. Po przejściu rygorystycznych testów opracowanych przez stowarzyszenie APR (Association of Plastic Recyclers), nowy klej uzyskał tytuł „Responsible Innovation Acknowledgment” („Odpowiedzialnego społecznie, innowacyjnego rozwiązania”). więcej »

 • Sukces firmy Sun Chemical na targach RemaDays Warsaw 2018
  Farby sublimacyjne dla tekstyliów, atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO (low odour – o niskim zapachu), atramenty twardosolwentowe - to tylko część z produktów dedykowanych drukowi cyfrowemu, promowanych przez Sun Chemical podczas zakończonych niedawno Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018. Firma była na nich obecna na wspólnym stoisku ze swoimi dystrybutorami - Service Call, Zinart i E-Ploter. Zainteresowanie odwiedzających gości – zarówno klientów, jak i potencjalnych zainteresowanych - było bardzo duże, dlatego Sun Chemical ocenia imprezę w kategorii sukcesu. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika