English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w czwartek, 18.01.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical zaprasza na targi RemaDays 2018
  Wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018, jakie odbywać się będą w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy, znajdzie się po raz kolejny Sun Chemical. Na wspólnym stoisku (numer N8 w hali F) z firmami Service Call, Zinart i E-Ploter (jego dystrybutorami) prezentować będzie rozwiązania ze swojej oferty, dedykowane drukowi cyfrowemu. Wśród najważniejszych, promowanych na tej imprezie produktów znajdą się atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO (low odour – niski zapach), atramenty twardo solwentowe oraz farby sublimacyjne dla tekstyliów zarówno do druku bezpośredniego jak i pośredniego, znajdujące zastosowanie w maszynach wielkoformatowych. więcej »

 • Sun Chemical na wydarzeniach branżowych dedykowanych produkcji etykietowej
  W ostatnich tygodniach firma Sun Chemical wzięła udział w dwóch wydarzeniach branżowych, dedykowanych produkcji etykietowej (z jednej strony – o zasięgu globalnym, z drugiej – lokalnym). W dniach 25-28 września br. była obecna ze stoiskiem na targach Labelexpo Europe 2017 w Brukseli. Pod hasłem „Brighter Ideas for Labels” promowała tam zarówno nowe, jak i znane już produkty ze swojej oferty, znajdujące zastosowanie w wąskowstęgowej produkcji etykiet oraz opakowań. Firma Sun Chemical wzięła też udział – jako współorganizator – w 12. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Spotkanie odbywało się w dniach 19-20 października br. w Jastrzębiej Górze; jego organizatorem było wydawnictwo Polski Drukarz. Tam jej przedstawiciele – Mark Walkling i Katarzyna Łakomiec, wystąpili z prezentacją dedykowaną najnowszym osiągnięciom technologicznym w zakresie farb do drukowania etykiet i opakowań w technologii wąskowstęgowej. więcej »

 • Partnerzy handlowi firmy Sun Chemical spotkali się na Dniu Dystrybutora 2017
  14 września br. w Warszawie odbył się po raz kolejny Dzień Dystrybutora, zorganizowany z myślą o swoich autoryzowanych partnerach handlowych przez polski oddział Sun Chemical. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób, w tym przedstawiciele przedsiębiorstw będących dystrybutorami produktów tej firmy, jej pracownicy oraz reprezentanci mediów branżowych. Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej uczestnicy wzięli udział w wyścigach kartingowych na praskim torze F1 Karting. Druga, wieczorna odbyła się w hotelu Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie – złożyły się na nią prezentacja dedykowana lakierom UV i problematyce z nimi związanej oraz spotkanie integracyjne w tzw. „domku golfowym”. Lokalizacją nawiązywało zatem do ubiegłorocznej atrakcji Dnia Dystrybutora – Akademii Golfa. więcej »

 • Sun Chemical dla powstańców warszawskich
  Sun Chemical, światowy lider w produkcji farb graficznych i pigmentów, po raz kolejny włączył się w przedsięwzięcie o charakterze społecznym. Tym razem firma wesprze finansowo akcję, jaką zorganizowało Muzeum Powstania Warszawskiego wspólnie z dziennikarzem telewizyjnym Filipem Chajzerem. Polega ona na zbiórce pieniędzy na pomoc najbardziej potrzebującym powstańcom. więcej »

 • Sun Chemical i 10. jubileuszowa Akademia Zarządzania Barwą
  „Cyfrowy workflow kolorów specjalnych” to tytuł prezentacji Piotra Bogusza, sales managera w firmie Sun Chemical, podczas jubileuszowej 10. Akademii Zarządzania Barwą, organizowanej przez wydawnictwo Polski Drukarz. Konferencja, która odbyła się pod koniec listopada br., zgromadziła ponad 160 osób – przedstawicieli branży poligraficznej (drukarzy i dostawców, a także fotografów, grafików, pracowników studiów DTP i prepress). Z jednej strony organizatorzy zadbali o to, by uczestnikom przekazać sporą dawkę wiedzy z zakresu zarządzania barwą, z drugiej strony wydarzeniu towarzyszyła dobra zabawa podczas jego wieczornej części. Firma Sun Chemical była również jednym z partnerów tego przedsięwzięcia. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika