English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w poniedziałek, 19.03.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Kolbus podsumowuje targi Interpack 2017: rosnące zainteresowanie rozwiązaniami do produkcji opakowań luksusowych
  W dniach 4-10 maja br. w Düsseldorfie odbywała się kolejna edycja targów Interpack – najważniejszej na świecie imprezy wystawienniczej skierowanej do szeroko rozumianej branży opakowaniowej. Wśród wystawców po raz kolejny już pojawiła się firma Kolbus, która od kilku lat z powodzeniem wprowadza na rynek zaawansowane rozwiązania do produkcji opakowań luksusowych. Flagowym produktem w jej ofercie jest modułowy system BOXline, demonstrowany – z sukcesem – także podczas ubiegłorocznych targów drupa 2016. Na stoisku firmy Kolbus przez wszystkie dni targów odbywały się prezentacje wchodzących w jego skład linii produkcyjnych, w których wzięli udział także zwiedzający z Polski. W Düsseldorfie byli obecni przedstawiciele polskiego przedstawicielstwa marki Kolbus – firmy Introzap. więcej »

 • Kolbus na targach Interpack 2017: zaawansowane rozwiązania do produkcji opakowań luksusowych
  Wśród wystawców tegorocznych targów Interpack 2017, odbywających się w dniach 4-10 maja w Düsseldorfie, znajdzie się po raz kolejny firma Kolbus – niemiecki producent zaawansowanych rozwiązań introligatorskich, m.in. w zakresie produkcji opakowań luksusowych. Na jej stoisku (nr D86 w pawilonie 8b), będzie prezentowany – znany już choćby z wystawy drupa 2016 – modułowy system BOXline, oferujący wysoki poziom automatyzacji, wydajności i elastyczności. Z myślą o zwiedzających z naszego kraju przez cały okres trwania targów będą na nich obecni przedstawiciele firmy Introzap – polskiego przedstawicielstwa marki Kolbus. więcej »

 • Kolbus podsumowuje udane targi drupa 2016: najlepsza edycja od lat
  Firma Kolbus z sukcesem zakończyła odbywające się niedawno targi drupa 2016. Wszystkie prezentowane na jej stoisku maszyny znalazły nabywców, z efektów wystawy zadowoleni są także przedstawiciele firmy Introzap – wyłącznego dystrybutora rozwiązań Kolbus w naszym kraju. więcej »

 • Kolbus na targach drupa 2016: nowe rozwiązania w zakresie produkcji książek, czasopism, akcydensów i opakowań
  Wśród wystawców zbliżających się targów drupa 2016 w Düsseldorfie znajdzie się firma Kolbus, uczestnicząca w nich nieprzerwanie od 1951 roku. Na stoisku (nr C22, zlokalizowanym w pawilonie 16) o powierzchni 1400 m2 znajdą się innowacyjne rozwiązania w zakresie oprawy książek, produktów akcydensowych i wydawnictw prasowych, jak również dedykowane do wytwarzania opakowań luksusowych. Z myślą o zwiedzających z Polski przez cały okres trwania targów będą na nim obecni przedstawiciele firmy Introzap - wyłącznego dystrybutora marki Kolbus w naszym kraju. więcej »

 • Introzap na targach Poligrafia 2015
  Wśród 120 wystawców zakończonych niedawno targów Poligrafia w Poznaniu tradycyjnie znalazła się firma Introzap – wyłączny dystrybutor marki Kolbus w naszym kraju. Jej stoisko licznie odwiedzali obecni i potencjalni klienci, przede wszystkim reprezentujący drukarnie dziełowe i opakowaniowe. Podczas targów przedstawiciele firmy odbyli wiele rozmów handlowych, które mają zaowocować kolejnymi wdrożeniami rozwiązań marki Kolbus w naszym kraju. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika