English version
Witamy w niedzielę, 16.12.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • BCS na targach Taropak 2018: rozwiązania do produkcji opakowań z tektury falistej w ofercie firm Kolbus i Introzap
  Wśród wystawców targów Taropak 2018, jakie odbywały się w Poznaniu w dniach 1-4 października br., znalazła się firma BCS (British Converting Solutions). Na jej stoisku była prezentowana maszyna do produkcji opakowań z tektury falistej – Boxer. W związku z ogłoszonym kilka dni wcześniej przejęciem Autobox Machinery (do której BCS należy) przez spółkę Kolbus, na stoisku byli obecni m.in. przedstawiciele tego niemieckiego producenta, jak też firmy Introzap – jego polskiego dystrybutora. więcej »

 • Introzap i Kolbus na targach Packaging Innovations 2018: rozwiązania do produkcji opakowań premium
  Wśród wystawców targów Packaging Innovations 2018, jakie odbywały się w Warszawie w dniach 17-18 kwietnia br., po raz pierwszy pojawiła się firma Introzap. Promowała na nim zaawansowane rozwiązania Kolbus – swojego partnera handlowego, przeznaczone do produkcji opakowań luksusowych. Przygotowana przez firmę ekspozycja targowa uwzględniała różnego rodzaju pudełka, wykonane m.in. z zastosowaniem flagowego produktu z oferty Kolbus – modułowego systemu BOXline. Spotkały się one z dużym zainteresowaniem zwiedzających, wśród których znaleźli się zarówno przedstawiciele drukarń opakowaniowych, jak też osoby zajmujące się kreacją – projektanci czy pracownicy agencji reklamowych. więcej »

 • Kolbus podsumowuje targi Interpack 2017: rosnące zainteresowanie rozwiązaniami do produkcji opakowań luksusowych
  W dniach 4-10 maja br. w Düsseldorfie odbywała się kolejna edycja targów Interpack – najważniejszej na świecie imprezy wystawienniczej skierowanej do szeroko rozumianej branży opakowaniowej. Wśród wystawców po raz kolejny już pojawiła się firma Kolbus, która od kilku lat z powodzeniem wprowadza na rynek zaawansowane rozwiązania do produkcji opakowań luksusowych. Flagowym produktem w jej ofercie jest modułowy system BOXline, demonstrowany – z sukcesem – także podczas ubiegłorocznych targów drupa 2016. Na stoisku firmy Kolbus przez wszystkie dni targów odbywały się prezentacje wchodzących w jego skład linii produkcyjnych, w których wzięli udział także zwiedzający z Polski. W Düsseldorfie byli obecni przedstawiciele polskiego przedstawicielstwa marki Kolbus – firmy Introzap. więcej »

 • Kolbus na targach Interpack 2017: zaawansowane rozwiązania do produkcji opakowań luksusowych
  Wśród wystawców tegorocznych targów Interpack 2017, odbywających się w dniach 4-10 maja w Düsseldorfie, znajdzie się po raz kolejny firma Kolbus – niemiecki producent zaawansowanych rozwiązań introligatorskich, m.in. w zakresie produkcji opakowań luksusowych. Na jej stoisku (nr D86 w pawilonie 8b), będzie prezentowany – znany już choćby z wystawy drupa 2016 – modułowy system BOXline, oferujący wysoki poziom automatyzacji, wydajności i elastyczności. Z myślą o zwiedzających z naszego kraju przez cały okres trwania targów będą na nich obecni przedstawiciele firmy Introzap – polskiego przedstawicielstwa marki Kolbus. więcej »

 • Kolbus podsumowuje udane targi drupa 2016: najlepsza edycja od lat
  Firma Kolbus z sukcesem zakończyła odbywające się niedawno targi drupa 2016. Wszystkie prezentowane na jej stoisku maszyny znalazły nabywców, z efektów wystawy zadowoleni są także przedstawiciele firmy Introzap – wyłącznego dystrybutora rozwiązań Kolbus w naszym kraju. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika