English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w czwartek, 18.01.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Automatyczna bigówka listwowa Bacciottini z oferty firmy Avargraf w drukarni Lotos
  W ostatnim czasie w warszawskiej drukarni Lotos Poligrafia rozpoczęła pracę automatyczna bigówka listwowa Bacciottini PIT Stop DG Line 8000 Touch Screen z oferty firmy Avargraf, będącej dystrybutorem tych urządzeń na rynku polskim. Jest to kolejne urządzenie zakupione przez to przedsiębiorstwo poligraficzne u tego dostawcy, co dowodzi jakości jego oferty, jak również zapewnianego przez niego wysokiego poziomu obsługi posprzedażowej. Po raz kolejny też drukarnia Lotos Poligrafia odnotowuje korzyści z zakupu zrealizowanego w Avargrafie. Do najważniejszych należą: możliwość pracy na dużym zakresie gramatur, minimalna odległość między bigami oraz prędkość działania bigówki, co przekłada się na przyspieszenie procesów produkcyjnych w tym zakładzie. więcej »

 • Sukces Dni Otwartych firm Avargraf i APR Solutions
  Niemal setka osób odwiedziła salon wystawowy firmy Avargraf – wyłącznego dystrybutora na rynku polskim rozwiązań włoskiej firmy APR Solutions – podczas Dni Otwartych, jakie odbywały się w październiku br. w Warszawie. Zainteresowani urządzeniami do składania i sklejania pudełek liniowych, teczek na dokumenty, kopert, pudełek na DVD, a także do insertowania kart, próbek i nakładania taśmy dwustronnej na plakaty czy banery, oraz maszynami do automatycznego nakładania każdego rodzaju taśmy dwustronnej na różne podłoża mogli zobaczyć w pracy „na żywo” urządzenia zaawansowane technologicznie, które oferują te funkcje. Były wśród nich m.in. maszyna Athos Plus do nakładania dwustronnej taśmy klejącej i taśmy zrywającej oraz nowoczesna kompaktowa składarko-sklejarka Box Plus-1. więcej »

 • Dni Otwarte Avargraf i APR Solutions – zaawansowane technologicznie nowe linie produktów
  Aplikatory Athos do dwustronnej taśmy klejącej i taśmy zrywającej oraz nowoczesne kompaktowe sklejarki Box Plus będą głównymi bohaterami Dni Otwartych firm APR Solutions oraz Avargraf - wyłącznego dystrybutora rozwiązań tego włoskiego producenta na rynku polskim. Odbędą się one w dniach od 25 do 27 października br. w siedzibie Avargraf , przy ulicy Gawota 2D w Warszawie. Prezentowane podczas imprezy maszyny oferowane będą w atrakcyjnych cenach i konfiguracjach, umożliwiających dalszą rozbudowę pod indywidualne potrzeby klienta. więcej »

 • Falcerka kieszeniowo-nożowa GUK K74/4 KTL w drukarni Legra
  Krakowska drukarnia Legra, będąca jednym z najbardziej liczących się w naszym kraju producentów kalendarzy, książek i szeroko pojętego akcydensu, po raz kolejny zdecydowała się na inwestycję w urządzenie z oferty firmy Avargraf. Tym razem zakupiła falcerkę kieszeniowo-nożową GUK – model K74 - przeznaczoną do złamywania arkuszy w formacie B1. Inwestycja ta wpisuje się ciąg zakupów drukarni, usprawniających jej procesy produkcyjne; od lat jej partnerem w tym zakresie jest firma Avargraf – dostawca maszyn i materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej i wyłączny przedstawiciel marki GUK na polskim rynku. więcej »

 • Dni Otwarte APR Solutions SRL: poznaj nowoczesne składarko-sklejarki
  Podczas Dni Otwartych, które odbywać się będą w dniach 17-18 lipca br. w Rondissone (Turyn we Włoszech), firma APR Solutions SRL - której wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Avargraf - zaprezentuje szereg zaawansowanych technologicznie składarko-sklejarek ze swojej oferty. Będą wśród nich urządzenia: BOX PLUS-1 z automatycznym podajnikiem strumieniowym Plus oraz stołem automatycznego zbierania na wykładaniu i BOX PLUS-2, wyposażona dodatkowo w inserter oraz w system 3D do przekształcania dwuwymiarowego zginania na trójwymiarowe, a także maszyny do nakładania taśmy dwustronnej i zrywającej: Athos PLUS w wersji automatycznej i Athos w wersji półautomatycznej. Avargraf zaprasza na to wydarzenie wszystkich swoich klientów. Osoby, które wezmą udział w Dniach Otwartych będą mogły zobaczyć i przetestować rozwiązania z oferty APR Solutions SRL, a także porozmawiać z przedstawicielami zarówno producenta jak również firmy Avargraf. Zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy: avargraf@avargraf.pl lub wypełnienie formularza kontaktowego: https://www.avargraf.pl/kontakt. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika