English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w czwartek, 18.01.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Kodak NexPress Substrate Expansion Kit: nowe możliwości maszyn NexPress w zakresie zadrukowywania podłoży wysokogramaturowych
  Kodak poinformował o udoskonaleniu maszyn tonerowych z rodziny Kodak NexPress w kontekście portfolio podłoży przez nie obsługiwanych. Na rynkach całego świata dostępny już jest pakiet Kodak NexPress Substrate Expansion Kit, dzięki któremu możliwe stało się zadrukowywanie w tych urządzeniach różnych gatunków kartonu i materiałów syntetycznych. więcej »

 • Kodak na targach IFRA World Publishing Expo 2017: rozwiązania do wydajnej i proekologicznej produkcji prasowej, premiera systemu CtP Achieve News
  Wśród ponad 180 wystawców targów IFRA World Publishing Expo 2017, odbywających się w Berlinie w dniach 10-12 października br., znalazła się firma Kodak. Wprowadziła na nich do oferty nową, kompaktową naświetlarkę CtP – Kodak Achieve News, poszerzając tym samym portfolio swoich rozwiązań skierowanych do branży wydawniczej. Pierwszego dnia targów na stoisku Kodak odbyło się spotkanie prasowe, w którym wzięli udział zarówno przedstawiciele firmy, jak też użytkownicy jej rozwiązań gazetowych z Francji i Niemiec. więcej »

 • Kodak otwiera w Brukseli innowacyjne centrum technologiczne dedykowane fleksografii – Kodak Flexo HUB
  Kodak – jeden z globalnych liderów w dziedzinie systemów i rozwiązań produkcyjnych, dedykowanych branży druku etykiet i opakowań, po raz kolejny potwierdził swoje zaangażowanego w globalny rozwój techniki fleksograficznej. 25 września br., tj. pierwszego dnia targów Labelexpo Europe 2017, firma – w obecności licznych klientów, partnerów biznesowych i przedstawicieli mediów – uroczyście otworzyła nowe centrum technologiczne (Kodak Flexo HUB), zlokalizowane w Zaventem k. Brukseli. Również na wspomnianej wystawie Kodak promował liczne rozwiązania ze swojej bogatej oferty, skierowane na rynek produkcji opakowań i etykiet, m.in. w technologii wąskowstęgowej: system produkcji form drukowych Kodak Flexcel NX (wraz z dedykowanymi mu płytami), rozwiązania z zakresu druku inkjetowego (UltraStream, Prosper 6000, Prosper S) oraz specjalistyczne oprogramowanie workflow (Kodak Prinergy). więcej »

 • „Flekso jakie jest, każdy widzi…” - panel branżowy poświęcony wyzwaniom technologicznym i technicznym produkcji fleksograficznej
  16 listopada firmy Kodak i 3M organizują pierwszą edycję panelu branżowego, poświęconego wyzwaniom technologicznym i technicznym, jakie niesie współczesna produkcja fleksograficzna. Spotkanie zatytułowane „Flekso jakie jest, każdy widzi…” odbędzie się w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi i stanowić będzie kontynuację dyskusji rozpoczętej podczas tegorocznej edycji konferencji Meet Kodak Polska. Wszystkich zainteresowanych produkcją fleksograficzną, również tych którzy nie uczestniczyli w Meet Kodak Polska, organizatorzy zapraszają do Łodzi. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, a o zgłoszeniu decyduje kolejność. więcej »

 • Kodak Prinergy 8.1 – teraz kompatybilny z kontrolerami EFI Fiery i HP
  Kodak poinformował o wprowadzeniu nowej funkcjonalności w swoim sztandarowym systemie workflow – w wersji Prinergy 8.1 – zapewniającej jego kompatybilność z kontrolerami EFI Fiery i HP. Rozwiązanie to umożliwia obecnie dwukierunkową komunikację z jeszcze szerszą gamą urządzeń cyfrowych różnych dostawców, a jednocześnie oferuje nową opcję – Preset. Dzięki temu użytkownicy systemu Prinergy będą mogli jeszcze bardziej zwiększyć wydajność działań, zredukować koszty produkcji, a zarazem w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w rozwiązaniach bazujących na technologii cyfrowej. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika