English version
Witamy w piątek, 21.09.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • W 5 miesięcy dookoła Masterpress SA – wdrożenie systemu zarządzania iPackManager firmy Infosystems SA
  SA zrealizowała zupełnie nową strategię dotyczącą wdrożeń tworzonych przez siebie systemów zarządzania. Ta działająca na rynku poligraficznym od 18 lat firma w ciągu zaledwie 5 miesięcy zaimplementowała w olsztyńskiej drukarni pełny system iPackManager, co stało się jednym z rekordów nie tylko dla niej samej, ale także dla konkurencyjnych dostawców podobnych rozwiązań. Tak krótki czas wdrożenia, który oferuje obecnie Infosystems to efekt nowej strategii – z jednej strony oferowania systemów dopasowanych do potrzeb i specyfiki drukarń w zależności od ich specjalizacji, z drugiej - wdrażania systemów możliwie sprawnie i efektywnie. Taki sukces był możliwy, co podkreśla Mariusz Sosnowski - prezes Infosystems - tylko dzięki doświadczeniu, jakie zdobyła ona w ciągu wielu lat swojej działalności, poznaniu realiów polskiego rynku poligraficznego i opakowaniowego oraz specyfikacji drukarń, a także pracom i ogromnym nakładom nad udoskonalaniem i poszerzaniem oferowanych przez siebie rozwiązań. Sprzyjającą okolicznością niewątpliwie było również to, że w tym projekcie spotkały się lubiące wyzwania zarządy obu firmy. więcej »

 • iPackManager w drukarni Natalii
  Drukarnia etykiet i opakowań Natalii Sp z o.o. zdecydowała się w ostatnim czasie na wdrożenie najnowszego rozwiązania Infosystems SA – informatycznego systemu zarządzania iPackManager. Jest ono dedykowane przedsiębiorstwom zajmującym się produkcją opakowań i etykiet oferując im szereg innowacyjnych możliwości, ściśle dopasowanych do potrzeb firm z tego sektora. Wdrożenie przebiegło sprawnie, prowadzone było – jak podkreśla klient - profesjonalnie i trwało zaledwie trzy miesiące. więcej »

 • Infosystems SA rozwija struktury sprzedażowe
  Do liczącego obecnie prawie 100 osób zespołu Infosystems SA dołączyli w ostatnim czasie Witold Niemiec i Ryszard Maćkowiak. Obaj panowie, od wielu lat związani z branżą poligraficzną, zajmować się będą wsparciem sprzedaży rozwiązań firmy. więcej »

 • Infosystems SA podsumowuje swój udział w targach drupa 2016
  Duże zainteresowanie odwiedzających systemami PrintManager, iPackManager oraz rozwiązaniami z rodziny PuzzleFlow, wysoka frekwencja na stoisku i nowe, jak podkreśla firma, obiecujące kontakty z klientami z całego świata – to tylko niektóre aspekty udziału Infosystems SA w targach drupa 2016 w Düsseldorfie. Podczas tej największej na świecie wystawienniczej imprezy skierowanej do branży poligraficznej, zaprezentowała ona –wśród innych wiodących światowych producentów - swoje najnowsze rozwiązania technologiczne: informatyczne systemy do zarządzania drukarniami opakowaniowymi, dziełowymi, akcydensowymi i wielkoformatowymi, a także rozwiązania dla wydawców oraz drukarń internetowych i gazetowych. Obecność Infosystems SA na targach drupa okazała się po raz kolejny dużym sukcesem. więcej »

 • Nowe dotacje dla wniosków przygotowanych przez Departament Funduszy Europejskich Infosystems SA
  Departament Funduszy Europejskich (DFE), działający w strukturach firmy Infosystems SA, może pochwalić się kolejnymi sukcesami. Dwóch jego klientów otrzymało właśnie dotacje na projekty inwestycyjne i badawczo-rozwojowe w ramach nowej perspektywy unijnej 2014-2020. Wśród projektów, które uzyskały dotację w ramach poddziałania 3.2.1 Badania na rynek, znalazły się przygotowane przez zespół DFE projekty firm Pro-Flex Spółka Akcyjna oraz Elpes Sp. z o.o. Otrzymały one odpowiednio - 3 473 440,00 oraz 18 294 080,00 złotych dotacji. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika