English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w czwartek, 18.01.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe rozszerza portfolio chemikaliów drukarskich o specjalistyczne środki dla fleksografii
  Firma ABC/Allied Pressroom Products Europe dotychczas była znana, nie tylko na rynku polskim, głównie z produkcji specjalistycznych chemikaliów do druku offsetowego. W ostatnim czasie jej działalność w coraz większym stopniu koncentruje się także na obsłudze – w podobnym zakresie – drukarń opakowaniowych i etykietowych wyposażonych w maszyny fleksograficzne. W portfolio firmy pojawiło się kilka produktów skierowanych do zakładów poligraficznych, specjalizujących się w tej technice drukowania. Jej przedstawiciele uczestniczą też aktywnie w wydarzeniach branżowych, dedykowanych produkcji etykiet i opakowań. więcej »

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe: ciąg dalszy ekspansji rynkowej
  Pierwsze miesiące br. przyniosły firmie ABC/Allied Pressroom Products Europe dalszy wzrost udziałów w rynku specjalistycznych chemikaliów do druku offsetowego, zarówno w Polsce, jak i w Europie. W jej ofercie pojawiły się też zapowiadane od dłuższego czasu produkty, dedykowane produkcji fleksograficznej. Rozbudowie uległy struktury osobowe firmy; m.in. szeregi jej kierownictwa zasilił Ole Emmert Andersen – osoba o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w branży poligraficznej. więcej »

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe na konferencji poświęconej nowym technologiom poligraficznym
  14 listopada br. w hotelu Mercure Warszawa Centrum odbyła się 2. edycja konferencji „LED UV, H-UV i nowe technologie”, organizowanej przez magazyn Świat Poligrafii Professional. Wzięło w niej udział około 140 osób. Byli wśród nich przedstawiciele firm już użytkujących maszyny wyposażone w tego rodzaju rozwiązania, a także nimi zainteresowane oraz dostawcy rozwiązań opartych na tej przyszłościowej technologii. Wśród tych drugich znalazła się firma ABC/Allied Pressroom Products Europe – producent zaawansowanych chemikaliów do druku offsetowego, kompatybilnych z rozwiązaniami, umożliwiającymi suszenie wydruków w technologiach UV (m.in. wykorzystującej promienniki LED UV) oraz EB (gdzie odbitki ulegają schnięciu pod wpływem wiązki elektronów). Konferencja stała się również okazją do zaanonsowania strategicznej współpracy ABC/Allied Pressroom Products Europe z firmą Avargraf (także w kontekście chemii dedykowanej na ww. rynki) oraz do wystąpień przedstawicieli dwóch drukarń, które wdrożyły już chemię marki ABC/Allied w produkcji bazującej na technologiach LED UV oraz UV. więcej »

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe sponsorem 5. Masters Meeting w Tczewie
  W połowie maja br. w Tczewie odbył się 5. Masters Meeting – doroczne zawody przeznaczone dla weteranów sportów lekkoatletycznych, wzbogacone o nietypowe kategorie, m.in. rzut kamieniem o wadze 50 kg. Imprezę, w której wzięło udział ok. 50 osób z całej Polski, wsparły w charakterze sponsorów także firmy związane z branżą poligraficzną. Wśród nich już po raz kolejny znalazła się ABC/Allied Pressroom Products Europe Sp. z o.o. więcej »

 • Bezalkoholowa chemia ABC/Allied Pressroom Products Europe w drukarni Vilpol
  W ostatnim czasie do grona polskich drukarń offsetowych, użytkujących w codziennej produkcji bezalkoholową chemię ABC/Allied Pressroom Products Europe, dołączyła firma Vilpol z Wilkowa Polskiego k. Warszawy. Bezalkoholowy bufor All Star Fount jest obecnie stosowany we wszystkich czterech arkuszowych maszynach, wykorzystywanych przez ten prężnie rozwijający się zakład poligraficzny. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika