English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w czwartek, 18.01.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Uszlachetnianie może Cię wyróżnić – premierowy w Polsce pokaz maszyny Duplo do lakierowania UV 3D na targach RemaDays Warsaw 2018
  Po raz kolejny firma Duplo Polska będzie prezentować swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Ich tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na 60-metrowym stoisku (numer T25 w hali F) Duplo Polska zaprezentuje szereg rozwiązań, które nie tylko usprawniają procesy introligatorskie, ale także pozwalają dzięki temu wyprzedzić konkurencję. Również takie, które umożliwiają w prosty, a przy tym efektowny sposób tworzyć aplikacje wyróżniające produkt poligraficzny. Do takich należy system Duplo DuSense DDC-810 – nowe rozwiązanie w ofercie tego japońskiego producenta - do lakierowania UV 3D, które już cieszy się ogromnym zainteresowaniem środowiska poligraficznego w naszym kraju, a za granicą – jak podaje producent – bardzo pozytywnie oceniane jest przez coraz liczniejsze grono jego użytkowników. Poza tym Duplo Polska prezentować będzie „na żywo” wiele innych maszyn do wykańczania (m.in. bigowania i falcowania), a także wielozadaniowe urządzenia z serii Docucutter. więcej »

 • Kolejna inwestycja drukarni Iwonex w system Duplo
  Drukarnia Iwonex z Siedlec od dziesięciu lat inwestuje w systemy z oferty Duplo Polska. Tym razem zdecydowała się na zakup urządzenia do broszurowania - Duplo 600i. O decyzji dotyczącej zakupu z jednej strony przeważyło przywiązanie do dostawcy, z drugiej - prosta i intuicyjna obsługa maszyn tego producenta, a także wysoka jakość, jaką one oferują. To kolejne urządzenie w bogatym parku maszynowym tego przedsiębiorstwa, które wszystkie prace wykonuje obecnie we własnym zakresie, na sprzętach najwyższej jakości. więcej »

 • Think blue i… Duplo
  Przyspieszony proces produkcji (w przypadku niektórych zleceń niemal dwukrotnie), wyższa jakość i mniejsze straty materiałowe - to tylko niektóre korzyści, jakie odnotowuje warszawska drukarnia cyfrowa Blue Space (www.drukarniacyfrowa24.eu) po zakupie urządzenia Multigraf Touchline CF 375 z oferty Duplo Polska. więcej »

 • Duplo Polska podsumowuje swój udział na Festiwalu Druku
  Duże zainteresowanie gości targowych (m.in. wydrukami z urządzenia Duplo DuSense DDC-810 - najnowszego rozwiązania w ofercie japońskiego producenta do lakierowania UV 3D, które do sprzedaży w Europie oficjalnie trafi jesienią tego roku), prezentowanymi w pracy „na żywo” urządzeniami do wykańczania, a także rozpoczęte rozmowy handlowe, z których wiele swój finał znajdzie już wkrótce – to tylko niektóre aspekty obecności Duplo Polska na Festiwalu Druku, jaki odbywał się we wrześniu br. w Warszawie. więcej »

 • Testuj urządzenia Duplo – salon wystawowy firmy do dyspozycji klientów
  W ostatnim czasie firma Duplo Polska odnotowuje ogromne zainteresowanie urządzeniami ze swojej bogatej oferty. Zainteresowani nimi klienci mogą nie tylko obejrzeć je w pracy u innych użytkowników, ale przede wszystkim przetestować pod kątem swoich zleceń w salonie wystawowym Duplo Polska, który mieści się w Warszawie przy ulicy Cyklamenów 1. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika