English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w poniedziałek, 19.03.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Docufield wdraża kolejne rozwiązania w zakresie cyfrowej produkcji dziełowej i akcydensowej w firmach z Polski i z zagranicy
  W ostatnich miesiącach firma Docufield – wyłączny przedstawiciel marki Hunkeler w Polsce zrealizowała kolejne wdrożenia zaawansowanych rozwiązań szwajcarskiego producenta, dedykowanych produkcji dziełowej i akcydensowej, bazującej na zwojowym druku cyfrowym. Dwie linie Book Block Solution do tworzenia sklejonych bloków książkowych zostały do dostarczone do drukarń z Polski i jednego z krajów nadbałtyckich. Z kolei do rodzimego zakładu poligraficznego, specjalizującego się w niskonakładowej produkcji dziełowej, została dostarczona maszyna do cięcia wstęgi na luźne arkusze – Roll to Stack Solution. Warto dodać, że rozwiązania marki Hunkeler, dostarczane przez Docufield, towarzyszą wszystkim wdrożeniom zwojowych maszyn cyfrowych bazujących na technice inkjetowej, jakie dotychczas zrealizowano w polskich firmach. więcej »

 • Hunkeler Innovationdays 2017: zaawansowane rozwiązania w zakresie zwojowej produkcji cyfrowej
  Ponad 6 tysięcy zwiedzających z całego świata, 28 rolowych linii produkcyjnych, liczne światowe premiery – to najkrótsze podsumowanie 12. edycji targów Hunkeler Innovationdays, jakie odbywały się w Lucernie w drugiej połowie lutego br. Dedykowane były one technologii zwojowego druku cyfrowego oraz procesom przygotowania i dalszej obróbki podłoży w nim wykorzystywanych. W targach wzięła udział kilkudziesięcioosobowa grupa zwiedzających z Polski, z których gros stanowili przedstawiciele drukarń dziełowych. więcej »

 • Udany debiut firmy Docufield na targach RemaDays Warsaw 2017
  Wśród setek wystawców tegorocznych targów RemaDays Warsaw 2017 po raz pierwszy znalazła się firma Docufield – polski dystrybutor takich marek jak Hunkeler, Kern czy Neopost. Lutowa wystawa stała się okazją przede wszystkim do szerszej promocji rozwiązań oferowanych przez dwóch ostatnich producentów m.in. nowoczesnych systemów direct mail oraz urządzeń usprawniających proces wysyłki i korespondencji, zarówno biurowej jak i masowej. więcej »

 • Docufield zaprasza na Hunkeler Innovationdays 2017
  W dniach 20-23 lutego 2017 r. w szwajcarskiej Lucernie odbędzie się 12. edycja targów Hunkeler Innovationdays, dedykowanych technologii zwojowego druku cyfrowego oraz procesom przygotowania i dalszej obróbki podłoży w nim wykorzystywanych. Impreza organizowana jest przez firmę Hunkeler – producenta zaawansowanych systemów do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru oraz ponad 80 jej partnerów technologicznych, wśród których znajdują się czołowi dostawcy maszyn drukujących, rozwiązań prepress i postpress, materiałów eksploatacyjnych, podłoży i oprogramowania. W dwóch halach wystawowych zostanie zaprezentowanych ponad 40 linii produkcyjnych, dedykowanych m.in. wysokowydajnej produkcji dziełowej, akcydensowej, gazetowej i direct mail. W spotkaniu wezmą udział także przedstawiciele polskich przedsiębiorstw poligraficznych oraz firm specjalizujących się w obsłudze masowej korespondencji. Z myślą o nich w Lucernie będą obecni przedstawiciele firmy Docufield – wyłącznego dystrybutora marki Hunkeler w naszym kraj. więcej »

 • Docufield podsumowuje targi drupa 2016: duże zainteresowanie rozwiązaniami Hunkeler, nowe kontrakty z polskimi przedsiębiorstwami
  Firma Hunkeler, szwajcarski producent zaawansowanych systemów do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru, z sukcesem zakończyła swój udział w tegorocznych targach drupa. Jej stoisko, zlokalizowane w pawilonie dedykowanym technologiom drukowania cyfrowego, było licznie odwiedzane przez cały okres trwania wystawy. Wśród gości targowych znaleźli się przedstawiciele polskich drukarń oraz firm specjalizujących się w masowej obsłudze korespondencji. Jedna z nich – EDC Expert (d. Emerson DC) – sfinalizowała na targach drupa 2016 zakup pierwszej na rynku wschodnioeuropejskim cyfrowej maszyny Ricoh Pro VC60000, która w ramach jednej linii produkcyjnej zostanie sprzężona z kilkoma urządzeniami Hunkeler, m.in. odwijakiem, nawijakiem i systemem perforacji wstęgi. Za dostawę tych ostatnich odpowiedzialna będzie firma Docufield (polski dystrybutor marki Hunkeler), której przedstawiciele byli obecni na targach drupa 2016. Poza własną ekspozycją rozwiązania szwajcarskiego producenta były obecne również na stoiskach dwunastu partnerów technologicznych firmy – czołowych producentów cyfrowych maszyn drukujących i sprzętu introligatorskiego. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika