English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w czwartek, 18.01.2018 o    
 

Informacje prasowe

  • manroland web systems na targach World Publishing Expo 2013: elastyczność, prędkość, innowacyjność produkcji gazetowej
    Na wystawie World Publishing Expo 2013 w Berlinie firma manroland web systems zaprezentowała szereg innowacyjnych produktów i rozwiązań, które mogą zwiększyć elastyczność, wydajność i innowacyjność produkcji prasowej. Targi stały się też okazją do zaanonsowania współpracy niemieckiego producenta z firmą S.E.M. (dotyczącej kompleksowych usług serwisowych i konserwacyjnych) oraz do poinformowania o kilku znaczących kontraktach na dostawę zwojowych maszyn drukujących i rozwiązań w zakresie cyfrowego postpressu. Poza własnym stoiskiem, firma była obecna w ramach specjalnej przestrzeni wystawienniczej Media Port, gdzie promowała swoją ofertę w obszarze tzw. cyfrowej obróbki po druku. więcej »

  • manroland web systems partnerem Océ Commercial Printing Business Days w Poing
    W dniach 30 września – 2 października w Poing k. Monachium odbywało się spotkanie Océ Commercial Printing Business Days, zorganizowane przez firmę Océ wspólnie z jej partnerami technologicznymi. Wśród nich znalazła się firma manroland web systems, którą z Océ wiąże strategiczny sojusz w zakresie tworzenia zintegrowanych rozwiązań dla druku cyfrowego. Przedstawiciel manroland web systems – Alwin Stadler, odpowiedzialny w firmie za rozwój biznesu cyfrowego – wziął też udział w towarzyszącej imprezie konferencji, na której wystąpił z prezentacją zatytułowaną „Nowe możliwości za sprawą rozwiązań do druku cyfrowego”. Część gości przybywających do Bawarii wzięła też udział w organizowanym w tym samym czasie tradycyjnym Oktoberfest w Monachium, które było okazją do rozmów i integracji w mniej formalnej atmosferze. więcej »

  • Firma manroland web systems wchodzi na rynek cyfrowej obróbki gazet, książek i akcydensów
    W dniach 19-21 marca w siedzibie firmy manroland web systems w Augsburgu odbywały się prezentacje nowych rozwiązań z jej portfolio, dedykowanych na rynek cyfrowej produkcji gazet, książek i akcydensów. W spotkaniach, które obejmowały część teoretyczną oraz pokazy pracujących linii produkcyjnych, wzięła udział niemal setka klientów. Część z nich to uczestnicy odbywającej się w tym samym czasie imprezy International Inkjet Days, zorganizowanej przez firmę Océ w niedalekim Poing. Właśnie Océ jest strategicznym partnerem manroland web systems przy tworzeniu zintegrowanych rozwiązań, obejmujących workflow, cyfrowe maszyny drukujące oraz elementy systemu postpress. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika