Witamy w środę, 20.06.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Partnerzy firmy Reprograf na targach Fespa 2018
  Wśród setek wystawców tegorocznej edycji targów Fespa 2018 znaleźli się partnerzy handlowi firmy Reprograf, od wielu lat dostarczającej na polski rynek m.in. zaawansowane rozwiązania w zakresie wielkoformatowego druku cyfrowego. Zaprezentowali oni zarówno zupełnie nowe, jak też znane już produkty ze swojej bogatej oferty. Z myślą o klientach z Polski przedstawiciele firmy Reprograf byli przez cały okres targów obecni na stoiskach swoich partnerów z tego rynku: firm EFI, Mimaki, Pongs i Soyang. więcej »

 • Europejska premiera innowacyjnej technologii firmy Screen w Booksfactory.pl
  W ciąg inwestycji cyfrowej drukarni Booksfactory.pl (które zaledwie w kilka miesięcy osiągnęły poziom 5 mln euro) wpisała się w ostatnim czasie kolejna maszyna inkjetowa Screen – tym razem firma zdecydowała się na model TruePress Jet520HD. Jak zapewnia dostawca, którym jest firma Reprograf (od 26 lat dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla branży poligraficznej w Polsce), urządzenie pozwala na zadrukowywanie papierów offsetowych - w tym powlekanych bez konieczności uszlachetniania lub stosowania specjalnych papierów inkjetowych - z niespotykaną dotąd dla inkjetu jakością. Wdrożenie w Booksfactory.pl było europejską premierą tej innowacyjnej technologii firmy Screen na rynku produkcji książek. więcej »

 • Ploter EFI VUTEk FabriVU 340 w Labo Print
  Pierwsza w Polsce maszyna do druku sublimacyjnego - EFI VUTEk FabriVU 340 – pracuje od jakiegoś czasu w jednej z wiodących cyfrowych drukarń wielkoformatowych w naszym kraju – Labo Print z Poznania. Urządzenie dostarczyła firma Reprograf – autoryzowany dystrybutor marki EFI na polskim rynku. więcej »

 • Clonex i nowa jakość druku na tekstyliach z maszyną EFI VUTEk FabriVU 340
  Wielkoformatowa maszyna do druku sublimacyjnego - EFI VUTEk FabriVU 340 - rozpoczęła w ostatnim czasie pracę w firmie Clonex z Krakowa, specjalizującej się w tworzeniu systemów komunikacji wizualnej. Było to jedno z pierwszych wdrożeń w Polsce tego rozwiązania, które cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Jego dostawcą była firma Reprograf – autoryzowany dystrybutor ploterów EFI w naszym kraju. więcej »

 • Komori H-UV w drukarni Solutions Polska
  Firma Solutions Polska Sp. z o.o. z Gdyni, specjalizująca się od wielu lat w produkcji kartek okolicznościowych, zainwestowała w ostatnim czasie we własny, nowoczesny park sprzętowy, a w ślad za tym - weszła na wymagający rynek opakowań wysokoprzetworzonych. Wśród wielu zrealizowanych przez nią inwestycji znalazły się m.in. siedmiokolorowa maszyna Komori GL740 C eUV z systemem suszenia H-UV oraz system CtP oparty na naświetlarce Screen. Dostawcą obu rozwiązań i partnerem w ich wdrożeniu oraz eksploatacji jest firma Reprograf. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika