English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w poniedziałek, 19.03.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Ploter EFI VUTEk FabriVU 340 w Labo Print
  Pierwsza w Polsce maszyna do druku sublimacyjnego - EFI VUTEk FabriVU 340 – pracuje od jakiegoś czasu w jednej z wiodących cyfrowych drukarń wielkoformatowych w naszym kraju – Labo Print z Poznania. Urządzenie dostarczyła firma Reprograf – autoryzowany dystrybutor marki EFI na polskim rynku. więcej »

 • Clonex i nowa jakość druku na tekstyliach z maszyną EFI VUTEk FabriVU 340
  Wielkoformatowa maszyna do druku sublimacyjnego - EFI VUTEk FabriVU 340 - rozpoczęła w ostatnim czasie pracę w firmie Clonex z Krakowa, specjalizującej się w tworzeniu systemów komunikacji wizualnej. Było to jedno z pierwszych wdrożeń w Polsce tego rozwiązania, które cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Jego dostawcą była firma Reprograf – autoryzowany dystrybutor ploterów EFI w naszym kraju. więcej »

 • Komori H-UV w drukarni Solutions Polska
  Firma Solutions Polska Sp. z o.o. z Gdyni, specjalizująca się od wielu lat w produkcji kartek okolicznościowych, zainwestowała w ostatnim czasie we własny, nowoczesny park sprzętowy, a w ślad za tym - weszła na wymagający rynek opakowań wysokoprzetworzonych. Wśród wielu zrealizowanych przez nią inwestycji znalazły się m.in. siedmiokolorowa maszyna Komori GL740 C eUV z systemem suszenia H-UV oraz system CtP oparty na naświetlarce Screen. Dostawcą obu rozwiązań i partnerem w ich wdrożeniu oraz eksploatacji jest firma Reprograf. więcej »

 • Już ósma maszyna Komori w drukarni Chroma
  Chromadruk.pl kupiła kolejną, ósmą już maszynę drukująca Komori. Tym razem zdecydowała się na pięciokolorową offsetową maszynę arkuszową Lithrone L-540 H z wieżą lakierującą oraz hybrydowym systemem suszenia UV/H-UV (inaczej eUV). Inwestycja pozwoliła poszerzyć ofertę realizowanych uszlachetnień o takie, których nie posiada konkurencja. więcej »

 • Trzy maszyny Komori w firmie Paw Druk: rozwój w oparciu o japońskie rozwiązania technologiczne
  Od kilku miesięcy w firmie Paw Druk z Suchego Lasu k. Poznania pracuje pełnoformatowa, pięciokolorowa arkuszowa maszyna drukująca z wieżą lakierującą – Komori Lithrone GL-540H eUV, jako jedna z pierwszych w Europie wyposażona w „hybrydowy” system suszenia wydruków UV/H-UV (zwany w nomenklaturze producenta eUV). Zwiększyła ona moce produkcyjne tego prężnie rozwijającego się zakładu poligraficznego o ponad 50%, a jednocześnie umożliwiła mu realizację zupełnie nowych zleceń, m.in. na podłożach niewsiąkliwych. To trzecia już maszyna Komori w drukarni Paw Druk, a zarazem kolejne rozwiązanie technologiczne (obok m.in. dwóch pełnoformatowych systemów CtP marki Screen) dostarczone tu na przestrzeni ostatnich 15 lat przez firmę Reprograf. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika