English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w czwartek, 18.01.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Konica Minolta w drukarni Intrograf – dywersyfikacja produkcji
  Pierwsza w województwie łódzkim maszyna do druku produkcyjnego - Konica Minolta AccurioPress C2060 -rozpoczęła niedawno pracę w Pracowni Poligraficzno-Introligatorskiej Intrograf z Łasku niedaleko Łodzi. Zakupiona została za pośrednictwem łódzkiego oddziału firmy DKS Sp. z o.o. wraz z kompleksowym Kontraktem Obsługi Serwisowej (KOS). To kolejne zrealizowane przez łódzki oddział DKS wdrożenie uwzględniające KOS, co jest dowodem rosnącej popularności tego rozwiązania oraz zaufania, jakim drukarnie i wydawnictwa obdarzają oferującą je firmę. więcej »

 • Odkryj potencjał druku – bezpłatne konferencje w kilku miastach Polski z przystankiem na Festiwalu Druku w Warszawie
  Firma DKS – jeden z czołowych dostawców w Polsce w zakresie rozwiązań dla druku cyfrowego, introligatorni oraz oprogramowania dla poligrafii– wraz z firmą Canon oraz partnerami: firmami EFI i Letrabit od sierpnia br. organizuje cykl bezpłatnych konferencji w różnych miastach Polski. We wrześniu natomiast z sukcesem wzięła udział (prezentując swoją ofertę na jednym z największych stoisk targowych) w Festiwalu Druku w Warszawie. Jedną z prezentowanych tu maszyn była drukarka Océ Colorado 1640 z technologią UVgel do tworzenia materiałów informacyjno-reklamowych i grafiki, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Nie mniejszym cieszyły się prezentowane na stoisku DKS urządzenia Konica Minolta. Kolejna okazja do spotkania z bogatą ofertą tej firmy będzie miała miejsce podczas zbliżających się, wspomnianych konferencji: 4 października w Katowicach, 15 listopada w Gdańsku, 22 listopada we Wrocławiu i 6 grudnia w Warszawie (szczegóły i rejestracja na stronie www.odkryjdruk.pl). więcej »

 • Sukces firmy DKS na targach RemaDays Warsaw 2017 – nagroda „Korony Reklamy 2017”, duże zainteresowanie zwiedzających i rozpoczęte kontrakty handlowe
  Podczas odbywających się w dniach od 15 do 17 lutego br. Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw firma DKS – jeden z czołowych dostawców w Polsce w zakresie produktów i usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem – odnotowała po raz kolejny duży sukces. „Przebojem” na jej stoisku w zakresie produkcji wielkoformatowej była maszyna KIP 860 - wyróżniona nagrodą „Korony Reklamy 2017” w kategorii technologie oraz system produkcyjny do druku kolorowego w formacie SRA3+. Te oraz inne produkty z oferty DKS przyciągały konkretnych zainteresowanych, którzy doceniali ich innowacyjność oraz wysoką jakość, zapewnianą przez te rozwiązania. więcej »

 • DKS i 35 lat tradycji – nowa inwestycja drukarni Akcydens
  Licząca sobie 35 lat drukarnia Akcydens z podwarszawskich Lasek nieustannie inwestuje w najnowsze rozwiązania. Tym razem zdecydowała się na zakup maszyny cyfrowej firmy Konica Minolta - model PRESS c1085. To reprezentant z najwyższego segmentu tonerowych urządzeń produkcyjnych z oferty tego producenta (z serii C1085/1100). Urządzenie dostarczyła tu firma DKS z Gdańska – jeden z czołowych dostawców w Polsce w zakresie produktów i usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem. więcej »

 • Firma DKS na targach Rema Days 2017
  DKS – jeden z czołowych dostawców w Polsce w zakresie produktów i usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem - po raz kolejny już zaprezentuje swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Odbędą się one w dniach 15-17 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na stoisku firmy (U12 w hali F) będzie można zapoznać się z systemami do produkcji wielkoformatowej oraz systemem produkcyjnym do kolorowego druku w formacie SRA3+. Do dyspozycji gości będą również specjaliści DKS, którzy prezentować będą nowoczesne rozwiązania znajdujące się w ofercie firmy dla drukarń cyfrowych, offsetowych, a także firm reklamowych. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika