English version
Witamy w piątek, 21.09.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • API Group na targach Packaging Innovations 2018 w Londynie: styl i zrównoważony rozwój w produkcji opakowań premium
  Podczas tegorocznej, londyńskiej edycji targów Packaghig Innovations, odbywających się w dniach 12-13 września br. w Londynie, firma API Group skoncentruje się na prezentacji rozwiązań umożliwiających produkcję stylowych opakowań klasy premium zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju. Na jej stoisku (nr A34) będą promowane m.in.: proekologiczny laminat Transmet oraz najnowsza edycja publikacji Trends Folio 2018/2019. Ponadto David Peters – Creative Development Manager w firmie API weźmie udział w towarzyszących targom sesji konferencyjnej i panelu dyskusyjnym. więcej »

 • API współtwórcą opakowania na limitowaną, „mundialową” wersję szampana Taittinger
  Z okazji odbywających się niedawno mistrzostw świata w piłce nożnej firma Taittinger przygotowała specjalną, „mundialową”, limitowaną edycję swojego sztandarowego produktu, jakim jest szampan Brut Reserve NV. O efektowne wykończenie opakowania na butelki z trunkiem zadbała firma API – wieloletni partner marki Taittinger, dostarczający niestandardowe rozwiązania, wyróżniające jej luksusowe produkty na półce sklepowej. więcej »

 • API Group nawiązuje strategiczną współpracę z firmą Haney w zakresie projektowania i produkcji opakowań
  API Group, specjalizująca się w rozwiązaniach wzmacniających przekaz markowych produktów, poinformowała o rozpoczęciu strategicznej współpracy z firmą Haney. Obejmuje ona ścisłe partnerstwo, uwzględniające sferę kreacji i wdrażania odpowiednich rozwiązań technologicznych, przy projektowaniu i produkcji opakowań na produkty marki VIA Alliance – programu partnerskiego firmowanego przez Haney. więcej »

 • Badania zamówione przez API Group potwierdzają: rośnie znaczenie podarunków klasy premium
  Firma API Group, specjalizująca się w rozwiązaniach wzmacniających przekaz markowych produktów, zamówiła kolejne badania rynkowe, dedykowane opakowaniom, ich postrzeganiu przez rynek konsumencki i funkcjonujące na nim osoby. Tym razem ocenie poddano kategorię produktów oferowanych jako luksusowe podarunki. Badania pokazały, że jest ona na fali wznoszącej: ponad 60% menedżerów marki wskazało, że weźmie je pod uwagę tworząc i rozwijając portfolio swoich wyrobów, gdyż wiążą się z nimi „znaczące możliwości rynkowe”. więcej »

 • API Group na targach Luxe Pack New York 2018: styl i proekologiczność w opakowaniach luksusowych
  W dniach 16-17 maja br. w Nowym Jorku odbyła się północnoamerykańska edycja targów Luxe Pack New York, dedykowanych rozwiązaniom znajdującym zastosowanie w produkcji opakowań luksusowych. Wśród ich wystawców po raz kolejny znalazła się API Group, promując przede wszystkim swój innowacyjny, proekologiczny laminat Transmet, przeznaczony do wytwarzania stylowych opakowań na dobra klasy premium. Materiał ten znalazł się na liście produktów nominowanych w kategorii Best in Green Product konkursu LuxePack in Green, towarzyszącego targom i promującego rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika