Witamy w środę, 20.06.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • API Group nawiązuje strategiczną współpracę z firmą Haney w zakresie projektowania i produkcji opakowań
  API Group, specjalizująca się w rozwiązaniach wzmacniających przekaz markowych produktów, poinformowała o rozpoczęciu strategicznej współpracy z firmą Haney. Obejmuje ona ścisłe partnerstwo, uwzględniające sferę kreacji i wdrażania odpowiednich rozwiązań technologicznych, przy projektowaniu i produkcji opakowań na produkty marki VIA Alliance – programu partnerskiego firmowanego przez Haney. więcej »

 • Badania zamówione przez API Group potwierdzają: rośnie znaczenie podarunków klasy premium
  Firma API Group, specjalizująca się w rozwiązaniach wzmacniających przekaz markowych produktów, zamówiła kolejne badania rynkowe, dedykowane opakowaniom, ich postrzeganiu przez rynek konsumencki i funkcjonujące na nim osoby. Tym razem ocenie poddano kategorię produktów oferowanych jako luksusowe podarunki. Badania pokazały, że jest ona na fali wznoszącej: ponad 60% menedżerów marki wskazało, że weźmie je pod uwagę tworząc i rozwijając portfolio swoich wyrobów, gdyż wiążą się z nimi „znaczące możliwości rynkowe”. więcej »

 • API Group na targach Luxe Pack New York 2018: styl i proekologiczność w opakowaniach luksusowych
  W dniach 16-17 maja br. w Nowym Jorku odbyła się północnoamerykańska edycja targów Luxe Pack New York, dedykowanych rozwiązaniom znajdującym zastosowanie w produkcji opakowań luksusowych. Wśród ich wystawców po raz kolejny znalazła się API Group, promując przede wszystkim swój innowacyjny, proekologiczny laminat Transmet, przeznaczony do wytwarzania stylowych opakowań na dobra klasy premium. Materiał ten znalazł się na liście produktów nominowanych w kategorii Best in Green Product konkursu LuxePack in Green, towarzyszącego targom i promującego rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego. więcej »

 • Sukces firmy API Folie Polska na targach Packaging Innovations 2018
  Sukcesem zakończył się udział firmy API Folie Polska – lokalnego oddziału API Group (producenta specjalistycznych folii, laminatów i rozwiązań holograficznych dedykowanych m.in. branży opakowaniowej) w targach Packaging Innovations 2018. Odbywały się one dniach 17-18 kwietnia br. w Warszawie. Stoisko firmy, obfitujące w liczne próbki materiałów wytwarzanych przez API oraz przykłady ich praktycznych zastosowań, było pełne gości przez oba dni targowe. Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród projektantów i innych osób odpowiedzialnych za kreację, cieszyła się 2. edycja API Trends Folio – publikacji prezentującej trendy w branży opakowań na lata 2018-2019. Z kolei przedstawiciele drukarń mogli poznać zalety nowej generacji folii do tłoczeń na zimno TA-Plus, jaka miała swoją polską premierę na targach. więcej »

 • API Group na konferencji Pack & Spirit
  Konferencja Pack & Spirit w Reims (Francja) to kolejna tegoroczna impreza branżowa, podczas której API Group przedstawi swoją wizję globalnych trendów w branży opakowań, m.in. dedykowanych napojom luksusowym. Wydarzenie, odbywające się w dniach 10-11 kwietnia, rozpocznie prezentacja Davida Petersa – Creative Development Managera w jej brytyjskiej centrali, który przedstawi m.in. najnowsze wydanie API Trends Folio 2018/2019 – swego rodzaju „przewodnik” API po świecie opakowań. Warto dodać, że polscy klienci będą mieli okazję do zapoznania się z nim niedługo później – podczas targów Packaging Innovations 2018, organizowanych w dniach 17-18 kwietnia w Warszawie. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika