English version
Witamy w niedzielę, 16.12.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • API Group na jesiennych wydarzeniach branżowych: prezentacja innowacyjnych rozwiązań do produkcji opakowań i etykiet
  Firma API Folie Polska wzięła aktywny udział w dwóch odbywających się w ostatnim czasie konferencjach branżowych, podczas których zaprezentowała swoje rozwiązania, dedykowane produkcji opakowań i etykiet – „Inkredible Printing World” oraz „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Pierwsze ze spotkań było też okazją do przedstawienia wyników badań rynkowych zleconych przez API Group, dotyczących opakowań premium i ich wpływu na decyzje zakupowe podejmowane przez konsumentów. Powyższe prezentacje wygłosiła Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca API Folie Polska. więcej »

 • Wydawnictwo API Trends Folio 2019/2020 zadebiutowało na targach Luxe Pack Monaco
  Podczas targów Luxe Pack Monaco, odbywających się w dniach 1-3 października br. i skierowanych do osób i firm działających na rynku opakowań luksusowych, miała miejsce światowa premiera API Trends Folio 2019/2020. Jest to kolejna edycja wydawnictwa, poświęconego najnowszym trendom w branży opakowaniowej. Na stoisku firmy był też promowany Transmet – niezawierający folii laminat, znajdujący zastosowanie w produkcji opakowań klasy premium. więcej »

 • API finalizuje wielomilionowe inwestycje w swoje amerykańskie zakłady produkcyjne
  API Group poinformowała, że jej amerykański oddział – API Americas – zakończył proces centralizacji na tamtejszym rynku. Kosztem 9 mln USD zakłady produkcyjne w Lawrence (w stanie Kansas) zostały znacząco rozbudowane. Powierzchnia zajmowana przez fabrykę zwiększyła się o niemal 2000 m2, a jej potencjał wytwórczy wzrósł dwukrotnie. więcej »

 • API Group na targach Packaging Innovations 2018 w Londynie: styl i zrównoważony rozwój w produkcji opakowań premium
  Podczas tegorocznej, londyńskiej edycji targów Packaghig Innovations, odbywających się w dniach 12-13 września br. w Londynie, firma API Group skoncentruje się na prezentacji rozwiązań umożliwiających produkcję stylowych opakowań klasy premium zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju. Na jej stoisku (nr A34) będą promowane m.in.: proekologiczny laminat Transmet oraz najnowsza edycja publikacji Trends Folio 2018/2019. Ponadto David Peters – Creative Development Manager w firmie API weźmie udział w towarzyszących targom sesji konferencyjnej i panelu dyskusyjnym. więcej »

 • API współtwórcą opakowania na limitowaną, „mundialową” wersję szampana Taittinger
  Z okazji odbywających się niedawno mistrzostw świata w piłce nożnej firma Taittinger przygotowała specjalną, „mundialową”, limitowaną edycję swojego sztandarowego produktu, jakim jest szampan Brut Reserve NV. O efektowne wykończenie opakowania na butelki z trunkiem zadbała firma API – wieloletni partner marki Taittinger, dostarczający niestandardowe rozwiązania, wyróżniające jej luksusowe produkty na półce sklepowej. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika