English version
Witamy w piątek, 21.09.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Jet Press 720S zwiększa wydajność w zakresie produkcji wizytówek w drukarni internetowej Bluetree Group
  Zatrudniająca 270 osób drukarnia Bluetree Group z Rotherham, realizująca przychody ze sprzedaży szacowane na 32 mln funtów, to jeden z najważniejszych graczy na brytyjskim rynku usług typu web-to-print. Jak zapewnia jej kierownictwo, zrealizowana tu jakiś czas temu inwestycja w cyfrową maszynę arkuszową Jet Press 720S zrewolucjonizowała produkcję kart, w jakiej specjalizuje się ta firma. Innowacyjne rozwiązanie Fujifilm, bazujące na technice inkjetowej, zwiększyło wydajność i elastyczność prowadzonej przez Bluetree Group działalności i skróciło czasy realizacji zleceń, przy zachowaniu dotychczasowych, najwyższych standardów jakościowych. więcej »

 • Prezentacja rozwiązań cyfrowych Fujifilm na spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym Polskiej Izby Druku
  W dniach 16-17 marca br. w podwarszawskiej Ryni odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne, zorganizowane przez Polską Izbę Druku dla firm zrzeszonych w tej organizacji. W części oficjalnej uczestnicy wzięli udział w dwóch sesjach przygotowanych przez zewnętrzną firmę szkoleniową oraz w prezentacji Fujifilm – partnera wydarzenia. Nigel McNae, reprezentujący jej europejskie struktury, przedstawił wybrane rozwiązania z bogatego portfolio Fujifilm skierowanego do branży poligraficznej, koncentrując się na arkuszowej maszynie inkjetowej JetPress 720S oraz wielkoformatowych ploterach z serii OnsetX. więcej »

 • Pierwsza na rynku hiszpańskim maszyna Jet Press 720S firmy Fuji w drukarni cyfrowej La Trama
  Firma Fujifilm poinformowała o pierwszym wdrożeniu cyfrowej maszyny inkjetowej Jet Press 720S na rynku hiszpańskim. Jej użytkownikiem stała się cyfrowa drukarnia La Trama, powstała zaledwie kilka miesięcy temu. Rozwiązanie Fujifilm stanowi podstawę parku sprzętowego tej firmy, specjalizującej się w personalizowanych zleceniach nisko- i średnionakładowych o charakterze komercyjnym. więcej »

 • Fujifilm Europe wśród sponsorów Balu Polskiej Izby Druku
  Po raz kolejny firma Fujifilm Europe – producent zaawansowanych rozwiązań dla prepressu, druku offsetowego i cyfrowego – włączyła się w aktywne wsparcie wydarzeń branżowych. Tym razem była jednym ze sponsorów Balu Polskiej Izby Druku, który miał miejsce 20 maja br. w hotelu The Westin Warsaw. Ważnym akcentem tego wydarzenia była uroczysta Gala, podczas której przyznano nagrody w XVIII edycji konkursu Złotego Gryfa na najlepszą jakość druku. Jedną z nich wręczał Bartosz Grzęda - kierownik sprzedaży rozwiązań poligraficznych w polskim oddziale Fujifilm. więcej »

 • Fujifilm na targach Hunkeler Innovationdays 2017: promocja zaawansowanych rozwiązań technologicznych w zakresie zwojowego druku inkjetowego
  Podczas tegorocznej edycji Hunkeler Innovationdays firma Fujifilm promowała bazujące na technice inkjetowej rozwiązania, skierowane na rynek zwojowej produkcji cyfrowej. Zostały one zintegrowane w ramach kompletnych linii wytwórczych, m.in. przeznaczonych do niskonakładowej produkcji bloków książkowych. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika