English version
Witamy w piątek, 21.09.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sukces wrześniowego Forum Technologicznego „The Power of Hybrid Forum” firmy Mark Andy
  Prawie 300 klientów z całej Europy, cieszące się dużym zainteresowaniem prezentacje rozwiązań „hybrydowych”, pierwsze pokazy nowej maszyny Digital Series HD, liczne dyskusje i rozmowy biznesowe – to najkrótsze podsumowanie Forum Technologicznego, jakie firma Mark Andy zorganizowała w swoim warszawskim centrum demonstracyjnym w połowie września br. W wydarzeniu uczestniczyła grupa dziennikarzy branżowych z różnych krajów, którzy m.in. wzięli udział w spotkaniu prasowym z Kevinem Wilkenem – CEO firmy Mark Andy. Forum stało się jednocześnie zapowiedzią prezentacji przygotowywanej przez amerykańskiego producenta z myślą o targach Labelexpo Americas, na których zadebiutuje nowa maszyna Performance P9E. więcej »

 • Forum Technologiczne Mark Andy w Warszawie: „Siła rozwiązań hybrydowych”
  W dniach 11-13 września br. w warszawskiej siedzibie Mark Andy Europe odbędzie się Forum Technologiczne, dedykowane oferowanym przez tę firmę rozwiązaniom hybrydowym. Wydarzenie, którego hasło przewodnie brzmi „Siła rozwiązań hybrydowych”, skierowane jest do osób z całego świata, zainteresowanych rozwiązaniami tego producenta. Imprezę poprzedzi konferencja prasowa dla międzynarodowych mediów branżowych. więcej »

 • Mark Andy wprowadza na rynek trzy nowe maszyny z serii Performance Series
  Firma Mark Andy poinformowała o rozszerzeniu rodziny maszyn fleksograficznych Performance Series o trzy nowe modele – P9E, P7E oraz P5E. W założeniach producenta mają one być odpowiedzią na wciąż zmieniające się potrzeby drukarń oraz przedsiębiorstw, przetwarzających opakowania i etykiety, oferując prosty design i zapewniając oszczędności materiałowe oraz umożliwiając szybkie przezbrojenie. więcej »

 • Mark Andy przejmuje firmę Brandtjen & Kluge: rozbudowa portfolio o rozwiązania introligatorskie
  Firma Mark Andy poinformowała o przejęciu Brandtjen & Kluge, Inc. – amerykańskiego producenta zaawansowanych urządzeń do uszlachetniania i wykańczania wydruków, znajdujących zastosowanie przy takich procesach obróbki finalnej jak tłoczenie folią, sztancowanie, złamywanie, klejenie oraz lakierowanie UV. więcej »

 • Digital Series HD – nowa maszyna w portfolio firmy Mark Andy
  Firma Mark Andy poinformowała o wprowadzeniu nowego, wzbogaconego modelu maszyny, bazującego na platformie hybrydowej Digital Series. Digital Series HD, bo o niej mowa, to w zamierzeniach producenta wzbogacona wersja znanego już z rynku produkcyjnego urządzenia do druku cyfrowego, mająca zapewnić jeszcze wyższy poziom wydajności i zyskowności od wcześniejszego modelu. Jak podaje producent, nowa propozycja firmy Mark Andy łączy w sobie hybrydową konstrukcję, procesy uszlachetniania realizowane inline, druk cyfrowy z wysoką rozdzielczością oraz elastyczność i wysoką wydajność w działaniu. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika