English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w poniedziałek, 19.03.2018 o    
 

Informacje prasowe

 • Początek roku z firmą Mark Andy – targi, kongres, Open House
  W pierwszych miesiącach bieżącego roku firma Mark Andy intensywnie spotyka się ze swoimi klientami. Na początku lutego pojawiła się na targach RemaDays Warsaw ze stoiskiem informacyjnym, a także z prezentacją dotyczącą drukowania etykiet podczas kongresu towarzyszącego tej imprezie. Już wkrótce – 15 marca - organizuje w swojej warszawskiej siedzibie Open House. Podczas tej imprezy prezentować będzie hybrydową technologię druku etykiet niskonakładowych z wykorzystaniem maszyny Mark Andy Digital One. Z kolei na targach Packaging Innovations, które odbywać się będą od 28 lutego do 1 marca w Birmingham, firma zaprezentuje – poza wspomnianą Digital One – także przewijarkę Rotoflex (model HSI). więcej »

 • Mark Andy zaprasza na targi RemaDays 2018 – innowacyjne rozwiązania do druku etykiet
  Firma Mark Andy po raz pierwszy znajdzie się wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Ich tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Podczas tej imprezy Mark Andy będzie obecna ze swoim stoiskiem (numer R18a w hali F) oraz podczas kongresu towarzyszącego targom. Z myślą o nim przygotowywana jest prezentacja maszyn Mark Andy do druku etykiet. Będzie ona miała miejsce 8 lutego w godzinach 12.00–12.45. Przez cały okres targów do dyspozycji gości będą także specjaliści z firmy Mark Andy Poland, prezentujący wszechstronne rozwiązania do drukowania etykiet, z których – jak wynika z doświadczeń producenta – może skorzystać niemal każda drukarnia, a także firma, która myśli o produkcji poligraficznej, a także agencja reklamowa. więcej »

 • Mark Andy: innowacje dla opakowań i etykiet
  Po zakończonych sukcesem targach Labelexpo Europe, firma Mark Andy wzięła aktywny udział w kolejnym, tym razem lokalnym spotkaniu branżowym dedykowanym produkcji etykietowej. Była ona jednym ze współorganizatorów 12. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, odbywającej się w październiku br. w Jastrzębiej Górze. Uczestnicy spotkania, zorganizowanego przez wydawnictwo Polski Drukarz, mieli możliwość obejrzenia – dzięki transmisji za pośrednictwem kanału YouTube – pokazu trzech maszyn wąskowstęgowych, znajdujących się w jej warszawskim centrum demonstracyjnym. Następna okazja do spotkania z Mark Andy i jej ofertą nadarzy się już niebawem. Firma będzie bowiem obecna na stoisku (nr 54) swojego klienta – firmy MD Labels, podczas organizowanych po raz pierwszy targów ExpoOpakowania 2017. Wystawa odbędzie się w dniach 21-22 listopada br. na terenach Expo Silesia w Sosnowcu. więcej »

 • Drukarnia Primera z Gliwic pierwszym europejskim użytkownikiem maszyny Mark Andy Digital One
  Drukarnia Primera z Gliwic została pierwszym w Europie użytkownikiem maszyny drukującej Mark Andy Digital One. Ta rodzinna firma, działająca na rynku produkcji etykiet od 2011 roku (wcześniej jako broker usług poligraficznych), osiągnęła dzięki tej inwestycji znaczący wzrost swojego potencjału wytwórczego. W maszynie realizowane są obecnie przede wszystkim czterokolorowe prace w nakładzie od 500 do 5 tysięcy egzemplarzy. więcej »

 • Rekordowe targi Labelexpo Europe 2017 dla firmy Mark Andy
  Tegoroczne targi Labelexpo Europe 2017 przyniosły firmie Mark Andy rekordową ilość nowych kontraktów na dostawy maszyn Mark Andy i Rotoflex, które umacniają tym samym jej pozycję na globalnym rynku produkcji maszyn wąskowstęgowych. To duży sukces tego producenta oraz jego dystrybutorów z całego świata. Wprowadzone do oferty Mark Andy nowe, hybrydowe rozwiązania technologiczne, bazujące na druku cyfrowym i fleksograficznym, spotkały się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających targi, co ostatecznie przełożyło się na sukces, jaki firma odnotowała w Brukseli. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika