Witamy w środę, 20.06.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Mark Andy i Esko – kiedy dostawca staje się doradcą
  12 czerwca br. w siedzibie Mark Andy Europe w Warszawie odbyło się spotkanie zorganizowane przez tę firmę oraz jej partnera – firmę Esko. Wydarzenie, w którym wzięło udział około 50 osób, było skierowane do przedstawicieli drukarń, głównie z krajów Europy Wschodniej. Złożyły się na nie prezentacje maszyn drukujących Mark Andy i rozwiązań z zakresu przygotowalni Esko. Najważniejszym punktem spotkania było drukowanie etykiet z zastosowaniem oprogramowania Equinox drugiej z firm. więcej »

 • Mark Andy ogłasza konkurs dla studentów kierunków związanych z poligrafią i projektowaniem
  Firma Mark Andy organizuje konkurs designerski – 2018 Mark Andy Student Awards – skierowany do studentów uczelni z Europy, kształcących się na kierunkach poligrafii oraz projektowania graficznego. Jego celem jest wyłonienie najlepszego projektu opakowania giętkiego i etykiety, zrealizowanych w technikach – odpowiednio – fleksograficznej i cyfrowej/hybrydowej. Zwycięskie prace będą drukowane „na żywo” w trakcie wrześniowych Dni Otwartych Mark Andy w Warszawie, a następnie zostaną zaprezentowane na stoisku firmy podczas targów Labelexpo Americas w Chicago. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 15 lipca br. więcej »

 • Mark Andy dla studentów: Open House w warszawskim centrum demonstracyjnym
  27 kwietnia br. w centrum demonstracyjnym Mark Andy Europe w Warszawie odbyło się kolejne już zorganizowane przez tę firmę spotkanie o charakterze warsztatowym, skierowane do polskich studentów uczelni poligraficznych. Tym razem z możliwościami maszyn wąskowstęgowych tej firmy zapoznała się ponad 30-osobowa grupa studentów 2. i 3. roku Zakładu Technologii Poligraficznych Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Imprezę wsparli partnerzy technologiczni Mark Andy: firmy DuPont, Flint Group, Flexmar PC Print (polskie przedstawicielstwo Kurz). więcej »

 • Mark Andy przejmuje firmę Presstek
  Mark Andy – producent wąskowstęgowych maszyn do zadrukowywania i przetwarzania etykiet oraz opakowań – poinformował o przejęciu firmy Presstek, znanej przede wszystkim z produkcji płyt offsetowych i maszyn, bazujących na technologii DI (direct imaging), a także naświetlarek CTP oraz usług serwisowych i posprzedażowych świadczonych swoim klientom. Tym samym Mark Andy staje się bardzo kompleksowym i wszechstronnym dostawcą różnego rodzaju rozwiązań, skierowanych do szeroko rozumianej branży poligraficznej. więcej »

 • Warsztaty z cyfrową maszyną Mark Andy Digital One
  Ponad 50 gości reprezentujących drukarnie, zleceniodawców i firmy reklamowe oraz poligraficzne, prezentacja maszyn znajdujących się w europejskim showroomie firmy Mark Andy w Warszawie, ale przede wszystkim warsztaty z cyfrową maszyną Digital One, podczas których uczestnicy mogli w pracy „na żywo” poznać jej możliwości – to podsumowanie spotkań Mark Andy Europe z klientami, jakie odbywały się w Warszawie. W pierwszym – 15 marca - wzięli udział uczestnicy z Polski, w drugim – 21 marca - z Czech. Obie edycje warsztatów zakończyły się dużym sukcesem i jak podkreślali goście – były z jednej strony możliwością poznania oferty Mark Andy, z drugiej – miały też charakter edukacyjny. Ich uczestnicy mogli poznać różnego rodzaju aplikacje drukowane w jednej z maszyn - Digital One - a także zrealizować samodzielnie własne prace. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika