Witamy w środę, 20.06.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Kodak Prinergy 8.1 – teraz kompatybilny z kontrolerami EFI Fiery i HP
 
Warszawa, 30.08.2017
Kodak poinformował o wprowadzeniu nowej funkcjonalności w swoim sztandarowym systemie workflow – w wersji Prinergy 8.1 – zapewniającej jego kompatybilność z kontrolerami EFI Fiery i HP. Rozwiązanie to umożliwia obecnie dwukierunkową komunikację z jeszcze szerszą gamą urządzeń cyfrowych różnych dostawców, a jednocześnie oferuje nową opcję – Preset. Dzięki temu użytkownicy systemu Prinergy będą mogli jeszcze bardziej zwiększyć wydajność działań, zredukować koszty produkcji, a zarazem w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w rozwiązaniach bazujących na technologii cyfrowej.

Udoskonalona wersja Prinergy 8.1 pozwala obecnie na dwukierunkową komunikację z RIP-ami EFI Fiery i HP. W efekcie operatorzy maszyn sterowanych za pomocą obu kontrolerów mogą podejmować działania dotyczące przetwarzanych dokumentów cyfrowych w systemie workflow firmy Kodak. Użytkownik znajdzie tu również znane z wersji 8.0 uniwersalne narzędzie Digital Job Ticket Editor. Dzięki niemu Prinergy jest – jak zapewnia producent – pierwszym na rynku systemem produkcyjnym, umożliwiającym podejmowanie decyzji o realizowanych zadaniach w czasie rzeczywistym.
Wprowadzona właśnie kompatybilność z oprogramowaniem EFI Fiery i HP oraz wcześniejsza integracja Prinergy z maszynami takich dostawców jak Ricoh, Konica Minolta, Landa czy Komori czynią Prinergy – jak podaje Kodak – niezwykle elastycznym systemem produkcyjnym, którego funkcjonalność dodatkowo zwiększa otwarta architektura.
Zupełnie nowa funkcja, wprowadzona w wersji 8.1, wpływająca na zwiększenie wydajności to Preset. Umożliwia ona użytkownikom definiowanie, zapisywanie i ponowne korzystanie ze specyfikacji różnych produktów poligraficznych. W efekcie możliwe staje się dostosowanie prac do poszczególnych kontrolerów.

„Workflow Prinergy 8.1 zapewnia naszym klientom bardzo szeroki wybór w kontekście kompatybilności z różnymi urządzeniami cyfrowymi – mówi Allan Brown, wiceprezes i dyrektor generalny działu Kodak Unified Workflow Solutions. – W pełni wykorzystując potencjał oferowany przez posiadane maszyny, drukarze będą w efekcie mogli zwiększyć wydajność produkcji, a także znaleźć nowe ścieżki wzrostu”.

 

 

------------ koniec informacji prasowej -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Kodak:
Anna Kołodziejczyk, Kodak Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 80, Babka Tower
00-175 Warszawa,
Tel: 0-22 430 69 00
Fax 0-22 430 69 09
E-mail: anna.kolodziejczyk@kodak.com

Opracowanie informacji:
Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika